Odzyskaj piękną, gładką skórę dzięki zabiegowi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2! Laser pozwala na usunięcie zmarszczek, blizn i rozstępów już dzięki jednemu zabiegowi. Efekty widoczne są bardzo szybko. W Coco Beauty Clinic zabiegi wykonują tylko doświadczeni kosmetolodzy i lekarze , dzięki czemu masz pewność, że parametry zabiegu zostaną idealnie dopasowane do Twojej skóry.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów laserem frakcyjnym CO2?

Laser frakcyjny CO2 to obecnie najnowocześniejszy laser tego typu. Pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów bez użycia skalpela. Skóra staje odmłodzona, bardziej elastyczna z mniejszą ilością przebarwień, blizny stają się miękkie, bardziej spłaszczone z tendencją do przebudowy. Widoczne efekty pojawiają się już kilka dni po zabiegu. Laser frakcyjny ablacyjny, powoduje ściśle kontrolowany, fototermiczny uraz skóry. Światło lasera wnika w skórę i jest absorbowane przez zawartą w niej wodę. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance i jej odparowania co tworzy w skórze mokroskopijne kolumny. W ten sposób w skórze zostaje uruchomiona kaskada regeneracji. Zawarty w skórze kolagen ulega obkurczeniu i zaczyna się proces uzupełniania powstałych ubytków, czyli tworzenia się nowych włókien kolagenowych. Dzięki zabiegowi zyskujemy młodszą, bardziej jędrną i napiętą skórę.

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2:

 • laserowy lifting twarzy
 • wygładzanie zmarszczek
 • redukcja różnego rodzaju blizn pooperacyjnych i blizn innego pochodzenia
 • redukcja rozstępów
 • odmłodzenie skóry dłoni, szyi i dekoltu
 • usuwanie zmian skórnych ( brodawek, włókniaków )
 • niwelowanie blizn potrądzikowych
 • zwężenie porów
 • redukcja przebarwień

Dlaczego warto wykonać zabieg w Coco Beauty Clinic?

Korzystając z zabiegów wykonywanych laserem frakcyjnym CO2 w Coco Beauty Clinic masz pewność, że Twoją skórą zajmą się profesjonalni kosmetolodzy lub lekarze. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem, konsultacją, podczas której sprawdzamy, czy laser frakcyjny jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej skóry. W naszej klinice posiadamy tylko najnowszy, w pełni bezpieczny sprzęt. Dbamy również o Twój komfort w czasie zabiegu.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem , konsultacją, podczas której określamy cel zabiegu i dobieramy szczegółowe parametry. Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego mogą pomóc osobom zmagającym się z takimi problemami, jak:

 • skóra z oznakami starzenia
 • skóra tłusta i problematyczna
 • rozstępy
 • blizny potrądzikowe
 • blizny innego pochodzenia

Jak przebiega zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego?

Zabieg poprzedza konsultacja, w trakcie której lekarz lub kosmetolog zbiera dokładny wywiad w kierunku stosowanych leków, przebytych chorób (ze szczególnym uwzględnieniem chorób dermatologicznych w obrębie skóry, która ma zostać poddana laseroterapii), ogląda i ocenia stan skóry.

Rozmawiamy także o Twoich oczekiwaniach i możliwych do osiągnięcia efektach.
Zabieg przeprowadzany jest na oczyszczonej skórze. Po demakijażu na wybrany obszar nakładamy maść znieczulającą, a następnie specjalną folię ( okluzję ) Znieczulenie zaczyna działać po upływie około 30 minut. Wtedy zmywamy maść, dezynfekujemy skórę i przystępujemy do samego zabiegu – dobieramy odpowiednie parametry, wykonujemy zabieg i jednocześnie chłodzimy skórę.

Sam zabieg trwa 15-30 minut i pomimo znieczulenia pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, ponieważ skóra bezpośrednio po zabiegu piecze. Po laseroterapii skóra również jest schładzana nawiewem zimnego powietrza. Przed wyjściem z gabinetu ustalamy zalecenia pozabiegowe i pielęgnacyjne.

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, po zabiegu bardzo ważne jest bezwzględne stosowanie się do zaleceń. Pozwoli to na prawidłowe gojenie się skóry. Konieczne jest jej odpowiednie natłuszczanie i rygorystyczna ochrona przeciwsłoneczna. Warto pamiętać, że standardowy krem z filtrem chroni naszą skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi tylko przez dwie godziny, więc krem należy nakładać na skórę kilka razy w ciągu dnia przez minimum 14 dni.


Każda, nawet najkrótsza ekspozycja na promienie UVA i UVB po zabiegu laserem CO2 może prowadzić do powstania nieestetycznych przebarwień i zaburzać gojenie.

Przez pierwsze dwa dni po zabiegu myjemy skórę tylko wodą i nie nakładamy żadnych preparatów natłuszczających. Po upływie dwóch dni, do natłuszczania cery zalecamy preparaty apteczne, przyjazne dla skóry i wspomagające regenerację naruszonego laserem naskórka. Należy je nakładać minimum dwa razy dziennie, a najlepiej każdorazowo po umyciu twarzy i zawsze wtedy, kiedy czujemy, że cera jest sucha lub piecze.

Skórę po zabiegu należy myć delikatnie, najlepiej kosmetykami aptecznymi, niezawierającymi drażniących składników. Do osuszania skóry należy używać jednorazowych ręczniczków papierowych lub każdorazowo zmieniać ręcznik na czysty. W trakcie gojenia nie można stosować żadnych inwazyjnych procedur ani pielęgnacji, więc wszelkie peelingi, kremy z retinolem należy odłożyć na półkę do czasu zakończenia tego procesu, czyli na około 4-6 tygodni.

W tym czasie niewskazane jest również kąpanie się w ogólnodostępnych basenach, korzystanie z sauny czy jacuzzi. Nie należy także przyspieszać łuszczenia się skóry – należy unikać jej drapania czy tarcia. Po złuszczeniu naskórka naturalna jest delikatna nadwrażliwość skóry na temperaturę i zaczerwienienie.

Przeciwwskazania do zabiegu

Każdorazowo do zabiegu kwalifikuje nasz lekarz lub kosmetolog. Laseroterapii nie można nigdy przeprowadzać na skórze ze zmianami ropnymi, stanem zapalnym lub dotkniętej innymi chorobami dermatologicznymi.

Przeciwwskazaniami bezwzględnymi są:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe i okres karencji onkologicznej,
 • przewlekłe dermatozy, np. łuszczyca,
 • stosowanie retinoidów miejscowo (przerwa od ostawienia takiej terapii do rozpoczęcia zabiegów laserowych to minimum 6 tygodni),
 • stosowanie retinoidów doustnie (należy odczekać 6 miesięcy od czasu zakończenia terapii),
 • nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe, jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, niewydolność serca,
 • nierealistyczne oczekiwanie odnośnie możliwych do uzyskania efektów,
 • niechęć do rygorystycznego stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

Przeciwwskazaniami względnymi są:

 • uregulowana cukrzyca typu 2.,
 • choroby autoimmunologiczne, np. choroba Hashimoto,
 • stosowanie niektórych leków, np. sterydów,
 • nadwrażliwość na światło.

Cennik zabiegów

Twarz 1200 zł
Twarz, Szyja 1500 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 1800 zł
Brzuch/uda/pośladki 1200 – 1500 zł
1 partia ( czoło, policzki, powieki, szyja, dekolt ) 600 zł
Blizna/rozstęp ( 15cm ) 300 zł

Przy zakupie dwóch zabiegów – 10% rabatu
Przy zakupie 3 zabiegów – 20% rabatu

Umów się na wizytę w Coco Beauty Clinic

Zadzwoń do nas, aby zarezerwować termin tel. 574-507-037

Adres naszej kliniki

ul. Marcelińska 100 lok. 206
Osiedle Ataner Marcelin
60-324 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 9.00 – 21.00
Soboty 9.00 – 14.00