O naszej klinice

Coco Beauty Clinic

Coco Beauty Clinic to miejsce stworzone z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia i urody. To wyjątkowe, kameralne i stylowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, który zapewni Ci poczucie komfortu, relaksu i luksusu.

Klimatyczne, jasne wnętrze, świece, pyszna kawa i unosząca się woń olejków eterycznych przeniosą Cie w atmosferę wyciszenia i odprężenia. Zadbamy o to byś gonitwę dnia codziennego zostawił za drzwiami naszego salonu, a korzystając z naszych usług miał pełne poczucie zadowolenia, satysfakcji oraz profesjonalizmu. Nasz personel składa się z lekarzy, wykwalifikowanych kosmetologów, specjalistów od stylizacji rzęs i paznokci oraz fryzjerów.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny stetycznej, kosmetologii estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, oraz fryzjerstwa (zobacz oferta).

Zależy nam na pracy na profesjonalnych liniach produktów, stąd też w naszym salonie zabiegi kosmetyczne wykonujemy na wiodących markach w tym na Ericson Laboratoire który jest partnerem kosmetycznym naszego salonu.

W trosce o Twój idealny wygląd nasi styliści fryzjerzy zadbają o zdrowe, piękne włosy i idealnie dobraną fryzurę. Ponieważ Coco Beauty Clinic to miejsce, któremu przyświeca idea dbania o Twój doskonały wygląd każdego dnia, posiadamy również w swojej ofercie sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do twarzy, ciała i włosów.

Pasja, zaangażowanie, rozwój – to hasła przyświecające naszej pracy.
Przyjdź – poznaj – skorzystaj!!! Do zobaczenia!