O naszej klinice

Coco Beauty Clinic

Coco Beauty Clinic to miejsce stworzone z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia i urody. To wyjątkowe, kameralne i stylowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, który zapewni Ci poczucie komfortu, relaksu i luksusu.

Klimatyczne, jasne wnętrze oraz uśmiechnięty i profesjonalny personel zapewnią Ci poczucie komfortu i dyskrecji. Zadbamy o to byś gonitwę dnia codziennego zostawił za drzwiami naszej kliniki, a korzystając z naszych usług miał pełne poczucie zadowolenia, satysfakcji oraz profesjonalizmu. Nasz personel składa się z lekarzy, wykwalifikowanych kosmetologów, specjalistów od stylizacji rzęs i paznokci, którzy zrobią wszystko by wydobyć z Ciebie naturalne piękno.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Jako jedna z nielicznych klinik na poznańskim rynku możemy pochwalić się posiadaniem najnowszych technologii z zakresu medycyny Hi-Tech (zobacz oferta).

Zależy nam na pracy na profesjonalnych liniach produktów, stąd też w naszej klinice zabiegi kosmetyczne wykonujemy na wiodących markach w tym na Ericson Laboratoire który jest partnerem kosmetycznym naszego salonu.

Ponieważ Coco Beauty Clinic to miejsce, któremu przyświeca idea dbania o Twój doskonały wygląd każdego dnia, posiadamy również w swojej ofercie sprzedaż profesjonalnych kosmetyków.

Pasja, zaangażowanie, rozwój – to hasła przyświecające naszej pracy.
Przyjdź – poznaj – skorzystaj!!! Do zobaczenia!